stomatolog-sopot.pl

Pod tym adresem internetowym (stomatolog-sopot.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Generyczne adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem adresu dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak opracowujecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w ten sposób znajdziemy rzeczy, które zainteresują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach fotografie?

Korzystamy fotografie z największych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić naszej firmie swoje zdjęcia, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich zmian. Gratis skorygujemy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to sprawnie zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!