stomatolog-sopot.pl

Pod tym adresem internetowym (stomatolog-sopot.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Tego typu adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi adresami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy na pewno pasujący adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy punkty, które zainteresują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Korzystamy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć nam swoje zdjęcia, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi wykonaną przez nas stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich zmian. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zasugerować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to szybko zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!