stomatolog-sopot.pl

Pod tym adresem internetowym (stomatolog-sopot.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Generyczne adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a wyszukamy na pewno właściwą domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób znajdziemy sprawy, które zainteresują potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: tworzymy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przekazać naszej firmie swoje fotografie, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich uwag. Gratis naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo skierowana jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!